AKTUALNOŚCI

2018.03.06 - 

Pracownik będący rodzicem ma prawo skorzystać z urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego czy urlopu ojcowskiego. Zasady udzielania urlopów regulują przepisy Kodeksu Pracy. Jak te uprawnienia kształtują się w 2018 r.?

Strona 1 z 22  > >>

NASZE ATUTY

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Licencja Ministerstwa Finansów
  • Certyfikat Ministerstwa Pracy (kadry i płace)
  • Ubezpieczenie zawodowe dające gwarancje klientowi (OC)
  • Liczne certyfikaty i dyplomy
  • Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
  • Członek Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC)
  • Profesjonalne oprogramowanie Asseco WAPRO
  • Bezpieczny Kwalifikowany Podpis Elektroniczny (certyfikowany)
  • Kompleksowa obsługa w kluczowych obszarach dla każdego przedsiębiorcy!
Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych kompetencji stworzyliśmy rzetelną markę zapewniając kompleksową obsługę.

Certyfikowane Biuro Rachunkowe Warszawa


 O FIRMIE

Nasza firma powstała na gruncie wieloletnich doświadczeń i potrzeby zapewnienia przedsiębiorcom kompleksowej obsługi konsultingowej nie tylko w obszarze księgowości, prawa pracy czy płac, ale również doradztwa podatkowego i prawnego. To dziedziny które wzajemnie się uzupełniają i stanowią niezbędną całość w skutecznym prowadzeniu biznesu.

Doskonała znajomość zasad rachunkowości, przepisów prawa pracy, współpraca z profesjonalną Kancelarią Podatkową oraz Kancelarią Prawną pozwala nam zaoferować Państwu kompleksową i rzetelną obsługę na najwyższym poziomie, wykraczając poza standardowe usługi Biura Rachunkowego.

Najważniejsze atuty które nas cechują to profesjonalizm oparty na wielu latach doświadczeń oraz kompleksowa obsługa w kluczowych obszarach dla każdego przedsiębiorcy!

photo

Członkowie naszego Zespołu zdobywali wartościową wiedzę i umiejętności zawodowe w największych korporacjach finansowo – księgowych w Polsce. Posiadamy nie tylko kierunkowe wykształcenie i liczne kursy specjalistyczne ale również wieloletnią praktykę. Obsługa dziesiątek przedsiębiorstw z różnorodnych branż gospodarki, rozwiązywanie zróżnicowanych zagadnień naszych klientów, współpraca z instytucjami państwowymi  to nadzwyczaj cenne doświadczenia, które potwierdzają nasze wysokie kompetencje.

Jesteśmy biurem rachunkowym posiadającym uprawnienia (licencję) Ministerstwa Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), co daje gwarancję wiarygodności i bezpieczeństwa współpracy z naszą firmą. 

Kamila Kapela - założyciel i właściciel firmy - uzyskała również certyfikat Ministra Pracy i Polityki Społecznej potwierdzający kwalifikacje zawodowe w obszarze kadr i płac.

Ponadto jest również Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC). Takie członkostwo zobowiązuje a jednocześnie jest gwarantem zachowania najwyższych standarów obsługi księowej.

Dla naszych klientów zapewniamy najnowocześniejsze w branży rozwiązania technologiczne. Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych firmy Asseco WAPRO.


Certyfikaty i referencje:

  

   

    

  

    

    

 

Powyższe atuty potwierdzają, iż współpracując z nami mogą Państwo liczyć na partnera godnego zaufania!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  naszej oferty, a zainteresowane osoby do kontaktu z nami. Będziemy zaszczyceni jeżeli dołączą Państwo do grona klientów, którzy obdarowali nas swoim zaufaniem!

Gwarantujemy pełną i rzetelną obsługę Państwa firmy!

Zapraszamy do współpracy

Zespół VEROT